Als vervanging van de geannuleerde Muziekreis Turkije, bieden wij de Longbeach Resort Muziekreis 2025 aan. Deze reis staat bol van de muziek, feesten en All Inclusive genieten met feesten op de pier en optredens van onder andere (onder voorbehoud). Jan Biggel, Thomas Berge, Jesse Prins, Glenn de Koning, de Alpenzusjes, Steffany en meer! Naast de optredens verzorgen de Veerkampjes een BINGO en is er een barbecue met de artiesten.
Natuurlijk mag je (als dat op jouw aanmelding staat) zelfstandig over het resort gaan, maar elke dag zijn er een paar momenten dat de groep (reizigers en begeleiding) bij elkaar komt. Je bent dan verplicht om daarbij aanwezig te zijn. Daar worden de afspraken gemaakt. Je moet voor deze reis zeer goed ter been zijn, je verblijft in een groot resort. Daarom moet je je ook goed kunnen oriënteren. Met deze reis gaan, naast de Dolfijngroep nog veel andere mensen mee.
Hoogtepunten van de reis (onder voorbehoud)
- live optredens van de artiesten
- feesten
- BBQ met de artiesten
- Bingo met de Veerkampjes
- Dartles van Co Stompé
- genieten van alles wat het hotel te bieden heeft
- dagje shoppen in Alanya
Hotel Long Beach Resort
- ligging via een tunnel aan het strand op 20 km van Alanya
- bushalte op 500 m, winkels op 500 m
- verblijf in 2-persoonskamers met badkamer met bad en/of douche en toilet
- balkon met zitje
- receptie, liften, lounge met zitjes
- buffetrestaurant, bars disco
- verschillende zwembaden, aquapark met o.a. waterglijbanen, eigen strand met ligbedden, matrasjes en parasols
- ligstoelen, parasols en handdoekenservice bij de zwembaden en op het strand
- binnenzwembad
- fitness, aerobics, boogschieten, verschillende sporten, Turks bad, sauna, elke dag optredens en feesten
- tegen betaling: biljart, bowling, gameroom, watersport, massage
Maaltijden
Alle maaltijden in het hotel. Tijdens de excursies lunchen we buiten het hotel.
Reisdocument
Geldig paspoort of geldige Nederlandse identiteitskaart.
Bijzonderheden
Wij raden deze reis af als je aan de lijn bent of problemen hebt met alcohol. Het is onmogelijk voor de reisbegeleiding om de hele dag te controleren op (teveel) eten en/of drinken.
Dit is een All Inclusivereis. Dat betekent dat de hele dag of een deel van de dag het eten en drinken inbegrepen is. Buitenlandse drankjes, energie drankjes, verse vruchtensappen en drankjes in flessen zijn niet inbegrepen, die moet je zelf betalen.
Op deze reis worden minder excursies gedaan dan op andere vliegreizen. Je moet voor deze reis goed ter been zijn en minimaal 45 min. achter elkaar kunnen lopen en kunnen traplopen. Er is een beperkt aantal eenpersoonskamers beschikbaar. Toeslag € 310,-.
Meer info nodig? Bel of mail Dolfijn.
Alle op deze website gepubliceerde reizen zijn onder voorbehoud.